Oprawa graficzna e-booka - Just supreme - Smartly Designed
18119
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18119,theme-bridge,bridge-core-3.1.2,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-30.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive

E-booki  ·  5 lutego 2021

Projekt e-booka dla Just Supreme

To zdecydowanie najładniejszy e-book w moim portfolio! Totalnie mój styl i estetyka. Projektowanie i składanie go to była czysta przyjemność.

Kasia chciała stworzyć e-booka, który w pełni odzwierciedlałby jej energię oraz to w jaki sposób pracuje ze swoimi uczniami.

Bo Kasia uczy języka angielskiego w niekonwencjonalny, szalony sposób. Na jej lekcjach pełno jest plakatów, karteczek, karteluszek, kartonów, pisaków, markerów i wszystkiego co pozwala podejść do tematu nieszablonowo.

I taki właśnie miał być ten e-book. Miał inspirować, uwalniać od schematów,  tryskać kreatywnością i zachęcać do eksperymentowania.

W e-booku nie mogło również zabraknąć miejsca na notatki i przemyślenia oraz podsumowań/ściągawek do powieszenia np. na lodówce.

Wyszło na bogato! Zachwycająco!

A co o e-booku mówi Autorka?

„Tak jak ten ebook jest niekonwencjonalny, taka była też nad nim praca:) Zajęło mi to jakieś 6 miesięcy, żeby zdecydować się na współprace z Wiktorią. I wynikało to z tego, że jestem taka Zośka Samośka, która jak zrobi coś sama to ma wtedy przeświadczenie, że robota jest na tip-top.

 

Gdy w końcu dojrzałam do decyzji, że moje umiejętności graficzne niczego tam nie urywają, napisałam do Wiktorii. I szczerze, wystarczyła pierwsza strona przykładowa, którą mi przesłała, żeby zwalić mnie z nóg. Tańczyłam z radości z jedną myślą w głowie „będę mieć najpięknieszy ebook świata!”.

 

Potem moja uszczypliwa natura Miss Perfect oczywiście wrzucała komentarze „pomniejsz”, „powiększ”, „wyrzuć” etc. I to jest ten kawałek, który najbardziej sobie cenię w naszej współpracy. Fakt, że każda uwaga, spotykała się z Wiktorii spokojnym „Let’s do it!”

 

To nasz pierwszy ebook, ale na pewno nie ostatni…

Polecam najgoręcej

kasia”.

Kasia Olichwier-Bendig

I na koniec przedstawiam jeszcze cztery projekty okładki dla tego e-booka. Testowałyśmy różne układy i pomysły.

Kasia finalnie wybrała ostatni projekt (ten znajdujący się nad tym tekstem), który został wykonany według jej ścisłych wytycznych.

Chcesz, żeby Twój e-book też tak wyglądał?

Stworzę profesjonalną oprawę graficzną dla Twojego e-booka!

Bezpłatny wstępny projekt

Przed podjęciem decyzji o współpracy przygotuję dla Ciebie próbne strony. Zobaczysz jak może wyglądać Twój e-book. Dzięki temu nie musisz brać kota w worku. Napisz do mnie!

Bezpłatny wstępny projekt

Przed podjęciem decyzji o współpracy przygotuję dla Ciebie próbne strony. Zobaczysz jak może wyglądać Twój e-book. Dzięki temu nie musisz brać kota w worku. Napisz do mnie!