Profesjonalne tworzenie ebooków  |  Projektowanie książek - Smartly Designed
18200
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18200,theme-bridge,bridge-core-3.1.2,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-30.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive

Profesjonalne tworzenie ebooków
Projektowanie książek

Profesjonalne tworzenie ebooków  •  Projektowanie książek

Chcesz mieć

wyjątkowo wydaną książkę?
Najpiękniejszego ebooka?

A co za tym idzie – publikację, która:

będzie jak magnes przyciągający najlepszych klientów

będzie się wyróżniała na tle konkurencji

nad którą wszyscy będą się zachwycać i nikt nie będzie mógł się mu oprzeć

będzie się dobrze sprzedawać przez wiele, wiele lat

będzie w czytelny i przejrzysty sposób przedstawiać to, co chciałabyś przekazać swoim odbiorcom

będzie profesjonalnie wykonaną wizytówką, pokazującą ciebie i twój biznes w roli eksperta

będzie spójna z Twoją marką i zasadami, którymi się kierujesz

To dobrze trafiłaś!

To dobrze trafiłaś!

Projektuję profesjonalne ebooki
i książki
, które obłędnie wyglądają
i dobrze się sprzedają!

Projektuję profesjonalne ebooki i książki, które obłędnie wyglądają i dobrze się sprzedają!

Ma być „powalająco i z efektem wow”, bo dobra treść zasługuje na świetną oprawę, która ją wspiera w dotarciu do czytelnika.

Ma być marketingowo i skutecznie, bo dobra okładka i profesjonalny wygląd to przecież połowa sukcesu!

Ma być czytelnie i przystępnie, tak aby czytanie i przeglądanie było samą przyjemnością.

Ma być spójnie z Tobą i Twoją marką.

Moje projekty

dla znanych marek

Umów się

na bezpłatną
konsultację wstępną

Porozmawiajmy o Twoim nowy projekcie

Co mówią Klienci?

o moich projektach i współpracy

W zasadzie na każdym etapie: od przygotowania i briefu, poprzez wstępny projekt po szczegółową realizację to, co proponowała Wiktoria było po prostu powyżej oczekiwań!

Ula Chincz – Pedantula

W zasadzie na każdym etapie: od przygotowania i briefu, poprzez wstępny projekt po szczegółową realizację to, co proponowała Wiktoria było po prostu powyżej oczekiwań!

Ula Chincz – Pedantula

Wiktoria zachwyca mnie swoją kreatywnością, profesjonalizmem oraz miłą atmosferą podczas konsultacji – czuję się jakbym rozmawiała z fajną koleżanką, która chce mi pomóc wznieść wizerunek mojej firmy na wyższy poziom. Ta współpraca kojarzy mi się z rzetelnością i niekończącymi się pokładami życzliwych podpowiedzi.

Agnieszka Iwanicka – Pani z Klasą

Wiktoria zachwyca mnie swoją kreatywnością, profesjonalizmem oraz miłą atmosferą podczas konsultacji – czuję się jakbym rozmawiała z fajną koleżanką, która chce mi pomóc wznieść wizerunek mojej firmy na wyższy poziom. Ta współpraca kojarzy mi się z rzetelnością i niekończącymi się pokładami życzliwych podpowiedzi.

Agnieszka Iwanicka –
Pani z Klasą

Ty też chcesz mieć

takiego ebooka lub książkę?

Przygotowałam dla Ciebie różne opcje.
Wybierz tą, która najbardziej Ci odpowiada

Profesjonalny

projekt i skład ebooka

Przygotuję dla Ciebie projekt oraz złożę całego ebooka.
Co otrzymujesz na koniec? Gotowego ebooka w formacie pdf.

70 zł

netto za 1 stronę

małe ebooki:
10 – 20 stron

60 zł

netto za 1 stronę

średnie ebooki:
21 – 50 stron

50 zł

netto za 1 stronę

duże ebooki:
51 – 150 stron

45 zł

netto za 1 stronę

b. duże ebooki:
powyżej 150 stron

Skład ebooka

na gotowym szablonie

Masz kupiony gotowy szablon ebooka? Próbowałaś sama złożyć ebooka za jego pomocą ale brakuje mu tego efektu wow? Albo może jednak nie masz czasu, żeby zrobić to samej? Jeżeli tak, to ta opcja będzie dla Ciebie idealna!
Co otrzymujesz na koniec? Gotowy ebook złożony według gotowego szablonu.

50 zł

netto za 1 stronę

małe ebooki:
10 – 20 stron

40 zł

netto za 1 stronę

średnie ebooki:
21 – 50 stron

30 zł

netto za 1 stronę

duże ebooki:
51 – 150 stron

20 zł

netto za 1 stronę

b. duże ebooki:
powyżej 150 stron

Dedykowany szablon

e-booka do samodzielnego składu

Chcesz sama złożyć swojego ebooka, ale nie masz pomysłu na to jak powinien wyglądać. Przygotuję dla Ciebie szablon, który będzie pasować do Twojej marki.

1500 zł

netto

10 gotowych stron, które możesz użyć jako szablon

70 zł

netto

za każdą kolejną stronę szablonu

Otrzymujesz profesjonalnie przygotowany szablon w wybranym przez siebie programie: Canva, Keynote, PowerPoint, Indesign.

Co to znaczy profesjonalnie przygotowany? W zależności od programu, który wybierzesz (każdy program ma inne możliwości i funkcje) będą to style znakowe, style akapitowe, layouty stron, łatwe podmienianie zdjęć, które pomagają potem w składzie zachować spójność.

Zastanawiasz się jak mógłby wyglądać

Twój ebook?

Zapraszam do współpracy!
Napisz do mnie i sama się przekonaj…

[bafg id=”18302″]

Gdy ktoś zetknie się z twoim ebookiem,

przyciągniemy go magnetyczną okładką, namówimy do zakupu a następnie zatrzymamy świetnym układem treści i sprawimy, że przeczyta całość jednym tchem.

Zobacz

moje projekty

Jak wygląda

współpraca?

PROFESJONALNY BRIEF
Interaktywny brief to formularz z pytaniami do Ciebie. Dzięki niemu będę mogła lepiej poznać Ciebie, Twoje oczekiwania względem tego jak ma wyglądać ebook, oraz to do kogo będzie on skierowany, abym jak najlepiej mogła dopasować wygląd ebooka do Twoich oczekiwań oraz oczekiwań Twoich klientów.

HARMONOGRAM
Do każdego projektu tworzymy w Asanie harmonogram, według którego działamy. Masz do niego dostęp, dzięki czemu wiesz na jakim etapie znajduje się projekt i jakie są kolejne kroki.

FRAGMENTY DO AKCEPTACJI
Na wszystkich ważniejszych etapach projektowania Twojego ebooka przesyłamy Ci fragmenty ebooka do akceptacji. Są to przeważnie: pierwszy rozdział oraz nietypowe układy treści. Wszystko po to, abyśmy na każdym etapie były pewne, że ebook wygląda dokładnie tak, jak go sobie wymarzyłaś.

PROJECT MANAGERKA
Nad całą komunikacją i przebiegiem projektu czuwa moja Project Managerka - Monika. Odpisuje na Twoje maile (gdy ja pracuję nad projektami), zajmuje się formalnościami i pilnuje aby wszystko szło według harmonogramu.

BEZPŁATNE POPRAWKI
Poprawiamy tak długo, aż jesteś zadowolona. Dotyczy to poprawek w tekście lub elementów, których wcześniej nie akceptowałaś oraz wszystkie poprawki dostarczane od korektorki. Dodatkowe poprawki do elementów, które wcześniej akceptowałaś wprowadzamy za dodatkową opłatą.

PROFESJONALNA UMOWA
Dostajesz profesjonalną umowę, w której znajdują się zapisy na każdą sytuację. Umowa dba zarówno o mnie jak i o Ciebie.

PRZENIESIENIE PRAW AUTORSKICH
Umowa zawiera również cały dział dotyczący przeniesienia praw autorskich do projektu. Dzięki temu legalnie możesz korzystać z projektu. Nie każdy o tym wie, ale żeby taka umowa była w świetle prawa ważna, wymagane jest złożenie własnoręcznego podpisu. Dlatego wszystkie nasze umowy wysyłamy pocztą.

Umów się

na bezpłatną
konsultację wstępną

Porozmawiajmy o Twoim nowy projekcie

Co otrzymujesz?

Czyli jak wygląda profesjonalny skład ebooka…

SKŁAD WG. ZASAD TYPOGRAFICZNYCH
Robię profesjonalny skład według zasad typograficznych. Sieroty, wdowy, wiszące spójniki, korytarze w tekście - tego w moich projektach nie znajdziesz. Pauzy zamiast dywizów, odpowiednie odległości międzywyrazowe, kerning, odpowiedni cudzysłów - to wszystko rzeczy, na które zwracam bardzo dużą uwagę. Jestem perfekcjonistką, ma być idealnie!

RÓŻNORODNOŚĆ I CZYTELNOŚĆ
Tworzenie książki czy ebooka to nie tylko wklejenie tekstu i dodanie zdjęć. Dla mnie priorytetem jest aby publikacja była przejrzysta, czytelna, żeby przyjemnie się ją czytało i skanowało. Porządkuję twój tekst wizualnie i sprawiam, że czyta się go prosto i przyjemnie. Dzielę go na akapity, dodaję ramki, wyróżniam ważne informacje, śródtytuły i cytaty. Nudnym blokom tekstu mówię zdecydowanie nie!

PROFESJONALNY PROGRAM DO SKŁADU
Pracuję na profesjonalnych programach pakietu Adobe. Do projektowania ebooków i książek używam InDesign. W czym jest on lepszy od innych, darmowych programów? Największa różnica to sposób w jaki układa tekst w akapitach. To jest właśnie ta jedna rzecz, która wyróżnia profesjonalny skład tekstu. W Canvie nie ma możliwości uzyskania takiego efektu.

INTERAKTYWNY SPIS TREŚCI
Bo przecież ebooka powinno się czytać wygodnie...

INTERAKTYWNE POLA i FORMULARZE
Jeżeli Twój ebook to też workbook wszystkie pola przewidziane na notatki oraz checklisty są interaktywne. To oznacza, że ebooka będzie można wypełniać nie tylko na papierze ale również np. na ipadzie.

PROJEKT OKŁADKI
Prosta okładka zawiera się w projekcie. Liczona jest wg. tej samej stawki co reszta stron. Przygotowuję przeważnie dwie wersje okładki - do wyboru.

PLIK PDF
W przypadku ebooków gotowy projekt przekazuję w formacie pdf - czytelny na urządzeniach typu komputer, tablet, smartfon. Nie przekazuję plików produkcyjnych.

PLIK PDF DO DRUKU
Jeżeli publikacja będzie przeznaczona do profesjonalnego druku w drukarni, przygotowuję osobną wersję pliku do druku wg. specyfikacji dostarczonej od drukarni.

Sprawmy wspólnie,

że twój ebook stanie się piękny!
Skontaktuj się ze mną!

Zapraszam Cię na mój

Instagram