Projekty graficzne - Smartly Designed
15939
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15939,theme-bridge,bridge-core-3.1.2,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-30.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Projekty graficzne

Potrzebujesz pięknych i skutecznych projektów graficznych?

Pracę nad projektem zaczynamy zawsze od pytania: Jaki ma być cel nowych materiałów reklamowych? Inaczej projektuje się ulotki rozdawane na ulicy (Klient Cię jeszcze nie zna) a inaczej ulotki dostępne w firmie (Klient już Cię znalazł i przyszedł skorzystać z Twojej oferty). Piękne materiały reklamowe to tylko połowa sukcesu. To co się liczy najbardziej to skuteczność! Skuteczne materiały reklamowe, czyli jakie?

  • Logo idealnie odzwierciedlające Ciebie lub Twoją firmę?
  • Wizytówki, które zapadną w pamięć?
  • Ulotki zachęcające i przekonujące Twoich Klientów do skorzystania z oferty?
  • Przyciągające uwagę plakaty informujące o nowej akcji promocyjnej lub nowej ofercie?
  • Infografiki odkrywające i tłumaczące najtrudniejsze tematy?
  • Banery reklamujące i promujące Twoją firmę, ofertę i produkty
  • Roll-upy wspierające Twoje działania
 • Zaprojektujemy Twoje logo.

  Proste, zaskakujące, zapadające w pamięć i co najważniejsze odzwierciedlające ducha Twojej firmy!

 • Logo jest nie tylko twarzą Twojej firmy,

  ale ma również za zadanie wyróżnić ją na tle konkurencji.

 • Możesz być w 100% pewny,

  że zaprojektujemy logo, które pokochasz, i z którego będziesz dumny!

 • Zaprojektujemy wizytówki, dzięki którym Cię zapamiętają!

  Nudne wizytówki? To nie u nas!

 • Każdy dobry pro­jekt zaczyna się od dobrego zrozumienia potrzeb Klienta.

  Bo Twoja wizytówka ma trafnie odzwierciedlać Ciebie i Twój biznes.

 • Wyjątkowe projekty wizytówek

 • Zaprojektujemy ciekawe i skuteczne ulotki

  oraz inne materiały reklamowe dla Twojego biznesu. Bez ograniczeń!

 • Stworzymy spójne materiały dla Twojej kampanii

  Potrzebujesz całego zestawu materiałów reklamowych drukowanych, grafik na stronę internetową i do social media. Nie ma problemu!

 • Ulotki zachęcające i przekonujące

  Twoich Klientów do skorzystania z oferty

 • Chcesz mieć ofertę handlową nie do odrzucenia?

  Już się robi!

 • Zaprojektujemy skuteczną ofertę handlową

  Nieszablonową, celnie trafiającą w potrzeby Twojego Klienta,, idealnie dopracowaną i pozytywnie zaskakującą.

 • Wiemy co sprawia, że Klienci wybierają ofertę konkurencji...

Chcesz mieć fajne materiały reklamowe?

Jak działamy?

1. TWOJE OCZEKIWANIA

Naszą współpracę zawsze zaczynamy od spotkania i rozmowy na temat Twojej wizji projektu. Czemu tak bardzo zależy nam na spotkaniu? Z doświadczenia wiemy jak wielką wartość ma rozmowa z Klientem. Na spotkaniu możemy lepiej poznać Ciebie i Twój biznes. Dzięki rozmowie możesz nam opowiedzieć o tym jak chciałbyś aby wyglądał Twój nowy projekt. Niestety żaden e-mail tego nie zastąpi.

2. ROBIMY RESEARCH

W naszej pracy dbamy o to, aby projektowane przez nas materiały reklamowe nie były oderwane od rzeczywistości. Dlatego zawsze przed przystąpieniem do pracy robimy research. Przegląd konkurencji pozwala nam rozeznać się w Twojej branży. Zależy nam aby Twoje materiały reklamowe wyraźnie wyróżniały się na tle konkurencji. Jednocześnie szukamy trendów, które wyglądają na wysoce skuteczne w Twojej branży i staramy się na nich budować nowy projekt.

3. PROJEKTUJEMY

Dopiero teraz możemy zacząć projektować. Na monitorze naszych komputerów powstaje wiele pomysłów, z których wybieramy 2-3 z największym według nas potencjałem. Dopracowujemy je aby finalnie móc Ci je zaprezentować na kolejnym spotkaniu.

4. ZNOWU SIĘ SPOTYKAMY

Jesteśmy bardzo ciekawi Twoich wrażeń! Na tym etapie musimy wybrać jeden z przedstawionych pomysłów, który będziemy potem dopracowywać. Zbieramy wszystkie Twoje uwagi i sugestie.

5. DOPRACOWUJEMY TWÓJ PROJEKT

Teraz już tylko ostatnie poprawki oraz szlify i projekt gotowy! Co otrzymujesz na zakończenie projektu? Jeżeli projekt ma być drukowany to otrzymasz od nas zestaw odpowiednio przygotowanych plików do druku oraz wersje do internetu, które będziesz mógł od razu użyć.Przekażemy Ci również pliki produkcyjne, jeżeli będziesz ich potrzebować.

Co nas wyróżnia?

Szerokie spojrzenie na rozwój Twojego biznesu w sieci

Stworzymy dla Ciebie nie tylko piękne i spójne materiały reklamowe, nowe lub odświeżone logo, ale również nową stronę internetową, a także zadbamy o jej skuteczność dzięki pozycjonowaniu (wyszukiwanie słów kluczowych, SEO, content marketing) oraz zaplanujemy kierunek rozwoju Twojej firmy w Internecie (Program Rozwoju Twojego Biznesu). Wszystko w jednym miejscu!

 

Autentyczne zaangażowanie w projekt

Nam naprawdę zależy na Twoim sukcesie! Rosnące słupki w statystykach są jak miód na nasze serce. Podczas trwania projektu mamy ciągły kontakt telefoniczny, mailowy lub poprzez trello (narzędzie do zarządzania projektem). Twoja oferta się poszerzyła i potrzebujesz nowych ulotek czy materiałów reklamowych? Masz nowy pomysł na kampanie marketingową i potrzebujesz naszej pomocy przy stworzeniu materiałów marketingowych? Nie ma problemu! Wszystkim się zajmiemy!

 

Kompleksowe działanie

Nie musisz już szukać gościa od strony internetowej, firmy od pozycjonowania i grafika, a potem jeszcze koordynować ich działania. My się wszystkim zajmiemy! Zero problemu, zero stresu!