Szablon Nude - Smartly Designed
17281
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17281,theme-bridge,bridge-core-3.1.2,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-30.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive

Szablon e-booka kulinarnego n u d e

Dostajesz 13 różnych, gotowych do użycia układów stron

1 układ okładki, 5 układy stron z tekstem oraz aż 6 układów stron na przepisy (różne kombinacje) oraz 1 układ ze zdjęciem na całą stronę. Spokojnie wystarczy na złożenie 40-100-stronicowego e-booka.

E-booka w łatwy sposób składasz w programie PowerPoint

Szablon jest gotowy do wypełnienia w programie PowerPoint. Gdy e-book będzie już gotowy wystarczy, że zapiszesz go w formacie pdf. I Voilà! Możesz zacząć sprzedawać lub rozsyłać swojego e-booka.

Video-instrukcja pomoże Ci pracować z szablonem

Do szablonu dostaniesz instrukcję obsługi w formie video oraz pakiet czcionek do zainstalowania (wszystkie z polskimi znakami).

Łatwo i wygodnie dodasz swoje zdjęcia

Zdjęcia dodajesz jednym kliknięciem myszy. Możesz je w łatwy sposób kadrować i zmieniać pozycję. Jeżeli efekt nie jest zadowalający kasujesz zdjęcie i próbujesz z następnym.

Łatwo wkleisz swój tekst

Na miejsce obecnych tekstów wklejasz swoje fragmenty tekstów. Pamiętaj aby po wklejeniu tekstu zaznaczyć opcję „wklej sam tekst” – dzięki temu nie zmieni się rodzaj czcionki ani jej wielkość.

Bez problemu możesz duplikować slajdy i dowolnie zmieniać ich kolejność.

Do szablonu dostajesz pakiet czcionek do zainstalowania oraz instrukcję obsługi w formie video.

Okładka, na której główną rolę gra Twoje najlepsze zdjęcie