Zasady współpracy przy tworzeniu prezentacji - Smartly Designed
18172
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18172,theme-bridge,bridge-core-3.1.2,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-30.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive

Stworzę dla Ciebie profesjonalną prezentację!

Rozmowa · Analiza · Stworzenie wizji prezentacji

 

Cześć!

Zajmuję się tworzeniem profesjonalnych i estetycznych prezentacji skrojonych pod Twoje potrzeby. Gwarantuję projekt, z którego będziesz dumny!

Na wstępie chciałabym zaprosić Cię na wspólną rozmowę o wizji Twojej prezentacji: preferowanego wyglądu oraz zawartości, która powinna znaleźć się w projekcie.

Uwaga!

Wiem, że cenisz swój czas, dlatego przygotowałam dla Ciebie gotowy kwestionariusz.

Wypełnij go w skupieniu i z uwagą. Im więcej szczegółów zawrzesz, tym lepiej oddam Twoją wizję. Tym samym będzie nas czekać mniejsza ilość poprawek i szybciej będzie można cieszyć się prezentacją.

Profesjonalna prezentacja

Dlaczego warto zamówić projekt profesjonalnej prezentacji?

Nie od dziś wiadomo, że aspekt estetyczny jest dla większości z nas bardzo ważny. Nie wystarczą więc dopracowane i rzetelne teksty – oprawa graficzna ma równie wielkie znaczenie i stanowi o profesjonalizmie i zaangażowaniu w projekt.

Jeśli chcesz zachwycić klienta, wzbudzić jego zainteresowanie i zbudować profesjonalny wizerunek, chętnie pomogę Ci w stworzeniu skutecznej i efektywnej prezentacji.

Jakie prezentację znajdziesz w mojej ofercie?

  • Prezentacje sprzedażowe
  • Prezentacje biznesowe
  • Prezentacje na konferencję/targi
  • Prezentacje analityczne

Jak wyglądają etapy współpracy przy tworzeniu prezentacji?

Brief  · realizacja próbna · termin · umowa · realizacja końcowa

Przed współpracą

Brief (formularz) · slajd próbny

Zanim podejmiemy współpracę, będę Cię prosić o wypełnienie formularza, na podstawie którego stworzę prezentację. Dzięki pytaniom zawartym w formularzu dokładnie uzgodnimy, jak ma wyglądać prezentacja i czego od niej oczekujesz.

Następnie przygotuję dla Ciebie próbny slajd prezentacji. Zobaczysz, czy odpowiada Ci wstępny projekt prezentacji.

Slajd próbny ma na celu przedstawić Ci, jak może wyglądać Twoja prezentacja. Jest on całkowicie bezpłatny i niezobowiązujący.

Pamiętaj, w razie uwag możliwe jest wprowadzenie poprawek do prezentacji. W takim przypadku poproszę Cię o przygotowanie spisu poprawek (do 10), a ja wprowadzę je w ciągu trzech kolejnych dni. Pierwszy slajd próbny jest bezpłatny, każdy kolejny liczony jest jak za zwykły slajd.

Współpraca

Termin · umowa · rezygnacja

Po doprecyzowaniu szczegółów dotyczących wyglądu Twojej prezentacji, nadchodzi czas na decyzję o naszej współpracy.

Termin

Kolejnym etapem będzie ustalenie dogodnego terminu realizacji projektu. Termin ustalany jest indywidualnie w oparciu o liczbę slajdów zawartych w prezentacji oraz stopień trudności realizowanego projektu.

Umowa

Po wyznaczeniu terminu przesyłam umowę, w której znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące naszej współpracy tj. czas realizacji, liczba poprawek, przeniesienie praw autorskich.

Ewentualna rezygnacja

Jeśli jednak nie zdecydujesz się na podjęcie współpracy, należy pamiętać, że slajdy próbne są objęte prawami autorskimi. Jest to równoznaczne z tym, że nie możesz samodzielnie kontynuować projekt w oparciu o slajdy próbne, ani wykorzystać ich w jakikolwiek inny sposób (np. przesyłając je klientowi)

Płatność

Faktura VAT · faktura PROFORMA

Możesz wybrać dowolną formę opłacenia faktury, w zależności od Twoich preferencji.

Faktura wystawiona niezwłocznie po podpisaniu umowy. Termin płatności wynosi 7 dni. W przypadku, w którym ilość wykonanych slajdów będzie większa niż w zawartej umowie, wystawię dodatkową fakturę.

Faktura PROFORMA – wystawiana przed wykonaniem projektu

Faktura po wykonaniu projektu – projekt zostanie wysłany po dokonaniu płatności

Dodatkowo w przypadku większego projektu proponuję rozwiązanie zaliczkowe. Jedna faktura na zaliczkę zostaje wysłana od razu po podpisaniu umowy, kolejna po zakończeniu przeze mnie projektu.

Tworzenie prezentacji

Jaki masz wpływ na wygląd całości?

Chciałabym przybliżyć Ci cały proces tworzenia prezentacji.

Na każdym etapie przygotowywania prezentacji mamy stały kontakt. W poszczególnych etapach tworzenia będę przesyłać Ci slajdy do akceptacji.

Na samym początku otrzymasz ode mnie slajd próbny w celu jego akceptacji i kontynuacji działań. W tym momencie będziesz miał realny wpływ na oprawę graficzną całego projektu. Po doprecyzowaniu wszystkich szczegółów dotyczących kolorystyki, czcionki, stylu projektu, będę mogła przejść do kontynuacji projektu dalszych slajdów.

Kolejno otrzymasz parę pierwszych slajdów lub te, które zawierają bardziej nietypowe rozwiązania. W ten sposób masz stałą kontrolę nad tworzącym się projektem. Wspólnie dbamy o to, aby Twoja wizja stała się rzeczywistością!

Masz również wpływ na całościową ilość slajdów – na początku ustalamy, ile ma ich zawierać prezentacja. Jeśli w trakcie tworzenia projektu zauważę, że slajdy są nieczytelne przez zbyt obszerną ilość tekstu, skonsultuję z Tobą ich ewentualne zmiany.

Poprawki

Małe i duże

Po zakończeniu przeze mnie projektu, prześlę gotowy plik z prezentacją (PPTX oraz PDF). Masz wtedy możliwość przejrzenia prezentacji i zgłoszenia swoich poprawek.

Poprawki przyjmuję w dwóch turach:

Pierwsza tura – zaraz po otrzymaniu gotowej prezentacji – masz 7 dni na zebranie wszystkich poprawek i przesłanie ich do mnie w jednym pliku. Pamiętaj, że poprawki nie mogą zbyt mocno ingerować w projekt, szczególnie chodzi o te obszary, które były już przez Ciebie akceptowane. Ja mam 7 dni na wprowadzenie wszystkich poprawek

Druga tura – dotyczy „kosmetycznych poprawek” (w razie gdyby jakieś drobne rzeczy nam umknęły).

UWAGA! Poprawki przyjmuję jedynie w formie komentarzy naniesionych na PDF.

Wprowadzanie większych modyfikacji na tym etapie jest możliwe jedynie za dodatkową opłatą. Opłata będzie naliczana zgodnie ze stawką godzinową. W takim wypadku musimy umówić się na dodatkowy termin.

Jak długo trwa tworzenie prezentacji?

Czas potrzebny na stworzenie · czas na poprawki

Czas realizacji projektu prezentacji jest ustalany indywidualnie w zależności od ilości slajdów i skomplikowania pod kątem graficznym. Średnio stworzenie jednej prezentacji może zająć ok. 7-14 dni roboczych.

W razie ewentualnych poprawek zostaną one wprowadzone do projektu w ciągu kolejnych 5-7 dni roboczych. 

Ile czasu może zająć wykonanie prezentacji? To zależy od ilości slajdów i skomplikowania.

Rezygnacja

Czy jest możliwość rezygnacji w trakcie tworzenia prezentacji?

Rezygnacja jest możliwa przed oficjalnym rozpoczęciem współpracy, po przesłaniu próbnych slajdów.

Po podpisaniu umowy o współpracę, zgodnie z przepisami, może ona zostać zerwana, w momencie gdy prace nie postępują tak szybko, jak jest to zawarte w umowie. Nie ma możliwości zerwania umowy, jeśli nastąpi opóźnienie terminu realizacji ze względu na późną akceptację elementów projektu lub na zgłoszenie poprawek, mimo  że slajdy zostały wcześniej zaakceptowane.

Istnieje również możliwość dobrowolnego odstąpienia od umowy przed zakończeniem projektu. Wiąże się to jednak z płatnością wynagrodzenia w wielkości proporcjonalnej do wykonanej pracy.