Oprawa graficzna e-booków · Najpiękniejsze e-booki!
17254
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17254,theme-bridge,bridge-core-1.0.7,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Oprawa graficzna e-booka

okładka · projekt graficzny · skład tekstu

W jaki sposób myślisz o swoim e-booku? Magnes, przyciągający najlepszych klientów? Odzwierciedlenie twojej wiedzy i doświadczenia? Świetny debiut pisarski?

Ja tak właśnie myślę o tworzeniu oprawy graficznej twojego dzieła. To produkt, który będzie na ciebie zarabiał przez wiele lat. Profesjonalnie wykonana wizytówka, pokazująca ciebie i twój biznes. A także publikacja, z której jesteś dumna.

W jaki sposób myślisz o swoim e-booku? Magnes, przyciągający najlepszych klientów? Odzwierciedlenie twojej wiedzy i doświadczenia? Świetny debiut pisarski?

Ja tak właśnie myślę o tworzeniu oprawy graficznej twojego dzieła. To produkt, który będzie na ciebie zarabiał przez wiele lat. Profesjonalnie wykonana wizytówka, pokazująca ciebie i twój biznes. A także publikacja, z której jesteś dumna.

Dobry e-book sprzedaje się, reklamuje ciebie i jesteśmy z niego dumne

To wszystko uwzględniam w moich projektach. Ma być „bogato”, bo dobra treść zasługuje na świetną oprawę, która ją wspiera w dotarciu do czytelnika. Ma być marketingowo – dobra okładka to przecież połowa sukcesu! Ma być po twojemu! Razem ustalimy, co to dla ciebie znaczy.

Zobacz moją współpracę
z Panią Swojego Czasu

Zobacz moją współpracę
z Panią Swojego Czasu

Na czym polega moja praca?

To nie tylko wklejenie tekstu i dodanie zdjęć. Zapewniam ci pełen, profesjonalny skład graficzny publikacji. Porządkuję twój tekst wizualnie i sprawiam, że czyta się go prosto i przyjemnie. Dzielę go na akapity, dodaję ramki, wyróżniam ważne informacje, śródtytuły i cytaty. Gdy ktoś zetknie się z twoim e-bookiem, przyciągniemy go magnetyczną okładką, namówimy do zakupu a następnie zatrzymamy świetnym układem treści i sprawimy, że przeczyta całość jednym tchem.

Tworzenie oprawy graficznej twoich treści to dla mnie fascynująca przygoda. Dlatego każdy z moich projektów jest wyjątkowy i wykonany z sercem – potwierdzają to recenzje blogerek i kobiet biznesu, które z zadowoleniem mówią o naszej współpracy. Angażuję się na 100% w każdą realizację.

Projektowałam
e-booka
dla
Socjomaniaczki

E-book dla PSC
Kobiece biznesy,
które wymiatają

Projektowałam
e-booka
dla
Socjomaniaczki

E-book dla PSC Kobiece biznesy, które wymiatają

… i jeszcze parę innych

Projekt oferty dla Pani Swojego Czasu

Viktoria jest niezwykle sprawną graficzką. W świetny sposób zaprezentowała dokładnie to, na czym nam zależało, podkreśliła wizualnie elementy, które powinny zwrócić uwagę, tworząc naprawdę przykuwającą wzrok prezentację marki PSC. Poza tym duży plus za szybką reakcję na uwagi i sprawne nanoszenie zmian. Polecamy!

Ola (Pani Swojego Czasu) i #gangPSC

Projekt e-booka dla Zmiany Mamy

Jeśli ktokolwiek się zastanawia – to ja polecam – w tych rękach będziecie bezpieczne – ja zamawiając skład i oprawę graficzną mojego e-booka nawet nie spodziewałam się, że dostanę TAKĄ jakość! Viktoria, dziękuję ❤️!

Olga – Zmiany Mamy

Projekt e-booka dla Agnieszki Ptaszyńskiej prowadzącej bloga Zależna w podróżny

Projekt e-booka o Kryptowalutach

Polecam współprace z Viktoria:) super odzwierciedliła mój brief, miała super sugestie i była bardzo proaktywna;) naprawdę polecam:)

Marcelona Szwed-Ziemichód – MSZTAX

Skład e-booka dla Fashionelki

Wzorowa, ekspresowa wręcz współpraca. Efekt świetny, jestem zachwycona i wiem, że nie jest to nasz ostatni wspólny projekt.

Eliza Wydrych-Strzelecka – Fashionelka

Projekt e-booka dla Mydlamo

E-book jest naprawdę bardzo ładny, dobrze się go czyta (już pojawiły się pierwsze opinie). I chciałabym Wam serdecznie polecić współpracę z Viktorią. Bo ja oddawałam mój tekst zupełnie goły, taki biało-czarny w wordzie i poprosiłam tylko, żeby było coś z kolorem żółtym i zielonym. Resztę wymyśliła Viktoria, zrobiła wszystko pięknie. Ja jestem bardzo zadowolona i wdzięczna, że ona odwaliła taki kawał dobrej roboty.

Kasia Kapka – Mydlamo

Projekt e-booka dla Nieboraczka

Współpraca z Viktorią to czysta przyjemność. Ma wiele pomysłów, które szybko realizuje. Bierze pod uwagę wskazówki i prośby. Entuzjastycznie podchodzi do nowych zdań i jest otwarta na sugestie. Wykonany e-book jest estetyczny i ciekawy graficznie. Efekt końcowy przeszedł moje oczekiwania i już nie mogę się doczekać kolejnych projektów.

Iwona Wojtaszek – Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny

Projekt oferty dla Małgorzaty Gumowskiej

Ile kosztuje stworzenie profesjonalnej oprawy graficznej e-booka?

Przygotowanie oprawy graficznej e-booka to koszt między 50 a 70 zł netto za stronę. Im więcej stron ma Twój e-book, tym koszt złożenia jednej strony jest niższy. Minimalna liczba stron to 10.

70 zł

netto za 1 stronę
(małe e-booki: 10 – 20 stron)

60 zł

netto za 1 stronę
(średnie e-booki: 21-50 stron)

50 zł

netto za 1 stronę
(duże e-booki: 51 i więcej stron)

Co otrzymujesz?

  • próbną stronę, za którą na wstępie nic nie płacisz
  • profesjonalny brief, czyli rozmowę o twoich potrzebach, oczekiwaniach i budżecie
  • umowę, której obie dotrzymamy, także jeśli chodzi o termin realizacji
  • jeden z rozdziałów do wglądu w trakcie prac
  • dowolną liczbę poprawek
  • jedną bezpłatną grafikę promocyjną do social media (zestawienie dwóch wersji okładek)
  • możliwość wyboru między wersją bogatą graficznie, minimalistyczną oraz ekonomicznym szablonem do własnego wypełnienia

Bezpłatny wstępny projekt

Przed podjęciem decyzji o współpracy przygotuję dla Ciebie próbne strony. Zobaczysz jak może wyglądać Twój e-book. Dzięki temu nie musisz brać kota w worku. Napisz do mnie!

Bezpłatny wstępny projekt

Przed podjęciem decyzji o współpracy przygotuję dla Ciebie próbne strony. Zobaczysz jak może wyglądać Twój e-book. Dzięki temu nie musisz brać kota w worku. Napisz do mnie!

Sprawmy wspólnie, że twój e-book stanie się piękny! Skontaktuj się ze mną!

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiem

Nie mam zielonego pojęcia jak ma wyglądać mój e-book. Co teraz?

Zlecając mi projekt, wynajmujesz moją nieograniczoną kreatywność do stworzenia czegoś specjalnie dla ciebie, nawet od zera.

Jedyne co mam to tekst w Wordzie. Czy to nie problem?

Takie zlecenia dostaję najczęściej, więc żaden problem. Przejrzę na początku tekst i podpowiem ci, czego może potrzebować na wstępie. W razie czego – współpracuję też z mistrzyniami polszczyzny (korektorkami), które poprawią co trzeba.

Co, jeśli po paru zmianach nadal nie będę zadowolona z efektu końcowego?

Poprawiamy tak długo, aż będziesz zadowolona – to moja zasada. Dzięki niej nie ma w moim słowniku określenia “niezadowolona klientka”.

A jeśli nie będzie między nami “chemii”, niezbędnej przy takiej pracy?

Na początku wyślę ci próbną stronę dla Twojego e-booka. Na późniejszym etapie otrzymasz jeden rozdział do wglądu, tak by ustalić, co ci się podoba, a co nie. Jeśli nie będzie ci odpowiadać mój tryb pracy, wyłapiemy to już na samym początku.

Mam już e-booka. A co ze spójną graficznie promocją?

W cenie projektu są 2 okładki do wyboru oraz grafiki do social media angażujące twoją społeczność w wybór najlepszej. Jeśli chcesz zamówić u mnie więcej grafik, zerknij do mojej oferty.

Czy to będzie e-book przygotowany jak książka?

Tak, e-book będzie wyglądał jak prawdziwa książka. Do tego przy jego przygotowaniu będę się trzymać zasad typograficznych i składu tekstu przyjętych w tej sztuce.

A co z ceną? Czy mnie na ciebie stać?

Przygotuję dla ciebie wstępną kalkulację kosztów tak, byś nie była niczym zaskoczona. Możliwe są też do wyboru wersje: bogata graficznie i minimalistyczna. Jeśli masz z góry ustalony budżet, dopasujemy ilość mojej pracy tak, by go nie przekroczyć. Możesz wybrać projekt indywidualny lub wersję ekonomiczną: gotowy szablon, w który wkleisz swój tekst.