O mnie - Smartly Designed
15391
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15391,theme-bridge,bridge-core-3.1.2,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-30.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

O mnie

Kim jestem?

Cześć, nazywam się Wiktoria Grzybowska i pomagam moim Klientom rozwijać ich biznes w sieci.

Jak rodzi się pasja?

Od ponad 6 lat zajmuję się projektowaniem graficznym i tworzeniem stron internetowych. Swoją przygodę z e-commercem zaczęłam od pomocy moim rodzicom. Zajęłam się rozwojem biznesu moich rodziców w sieci.

Na samym początku swojej pracy borykałam się prawdopodobnie z tymi samymi problemami, co Ty teraz! Potrzebowałam firmy, która pomoże mi odświeżyć wygląd starej strony internetowej, specjalistę od pozycjonowania, marketingowca, fotografa oraz kogoś od grafiki.

Niestety budżet na zmiany był skromny. Dlatego ze wszystkimi tymi aspektami prowadzenia biznesu w sieci musiałam poradzić sobie sama.

I wiesz co? Moje zaangażowanie i ciężka praca się opłaciły! Firma rodziców hula jak nigdy dotąd. A rozwijanie biznesu w sieci stało się dla mnie niesamowitą przygodą, która przekształciła się w pasję i sposób na życie!

Czym się zajmuję?

Pomagam moim Klientom rozwijać ich biznes w sieci! Tworzę strony internetowe, pomagam zaplanować strategie marketingowe, wdrażam marketing treści oraz planuję pozycjonowanie. We wszystkim tym przydatne są również moje umiejętności projektowania graficznego, obróbki fotografii oraz kreatywność.

W większości przypadków moje umiejętności w pełni wystarczą do kompleksowego poprowadzenia projektu. Chyba zdajesz sobie sprawę, jak wielką to jest zaletą. Masz jedną osobę od wszystkiego! Normalnie człowiek orkiestra 🙂

W budowaniu i rozwijaniu biznesu w sieci najważniejsze jest dla mnie, aby moje projekty przynosiły pożądane efekty, czyli były skuteczne, a nie tylko ładnie wyglądały. Pięknie zaprojektowana strona internetowa sama w sobie nie przyniesie sukcesu! Dopiero strona zbudowana na podstawie analizy słów kluczowych, analizie potrzeb Odbiorcy oraz poznaniu specyfiki biznesu Klienta jest przepisem na zwycięstwo!

Jak mogę Ci pomóc?

STRONY INTERNETOWE

Tworzę nowoczesne i funkcjonalne strony internetowe, które są zawsze wynikiem analizy potrzeb zarówno Klienta, jak i odbiorcy. Zależy mi na tym, aby strona była nie tylko estetyczna, ale również czytelna, logiczna oraz funkcjonalna.

SEO I POZYCJONOWANIE

Nawet najlepsza strona internetowa nie zda się na nic, jeżeli Odbiorca twoich treści najzwyczajniej w świecie do nich nie dotrze! Dlatego wszystkie moje strony już od samego początku przygotowywane są pod pozycjonowanie.

PREZENTACJE BIZNESOWE

Zastanawiałeś się kiedyś, w jakim stopniu Twoje prezentacje kształtują Twój wizerunek i wpływają na realne wyniki Twojego biznesu i kariery. Jak Cię widzą, tak Cię piszą! Dlatego nie lekceważ potęgi swoich prezentacji!

PROWADZENIE STRONY

Nie masz czasu zajmować się swoją stroną internetową? Aktualizacje, nowe wpisy na blogu, nowe podstrony, content marketing. Przypilnuję wszystko za Ciebie!

LOGO I BRANDING

Stwórzmy logo, z którego będziesz dumny! Proste, łatwe do zapamiętania, oddające ducha Twojej firmy. Nic dodać, nic ująć!

PROJEKTY GRAFICZNE

Potrzebujesz ulotki, banera, plakatu, projektu koszulki, rollupa? Zaprojektuję dla Twojej firmy spójne projekty graficzne, które wyróżnią Cię wśród konkurencji!

Najważniejsza jest funkcjonalność!

Gdybyście zapytali mnie, co mnie wyróżnia, na pierwszym miejscu znalazłoby się dbałość o to, aby projekt faktycznie spełniał swoją funkcję.

Klienci przychodzą z pewną wizją tego, co oczekują. Chcą nowej strony internetowej, która powinna wyglądać najlepiej tak jak stara (okazuje się, że jesteśmy bardzo dumni i przyzwyczajeni do tego, co już mamy), tylko może trochę bardziej nowoczesna i ładniejsza.

A ja wtedy zadaję klientowi dwa bardzo ważne pytania: jaką funkcję ma spełniać Twoja nowa strona internetowa (sprzedaż, zbieranie leadów) i czego Twoi Klienci będą na niej szukać (chcą np. dowiedzieć się, w jaki sposób realizujesz daną usługę)?

Po krótszej lub dłuższej rozmowie okazuje się, że stara koncepcja strony zupełnie nie pomaga Klientom w znalezieniu odpowiedzi na ich pytanie oraz że stary model prowadzenia strony nie ma szansy spełniać funkcji, której się spodziewamy.

Najważniejsza jest rozmowa!

Zapewne może prostsze i wygodniejsze byłoby zrobienie strony dokładnie takiej, jakie życzy sobie Klient, ale ja tak nie potrafię! Autentycznie. Dlatego tak ważne są dla mnie spotkania i rozmowa z Klientem.

Zdradzę Ci pewną tajemnicę! Przychodząc na pierwsze spotkanie też mam już w głowie pierwszą wizję tego, jak powinna wyglądać nowa strona Klienta. Ale wiesz co? Pierwsza rozmowa bardzo często rewiduje również i mój pomysł. Bo okazuje się, że to Właściciel biznesu najlepiej zna swoich Klientów i tego, jakie mają potrzeby.

Zawsze po skończonym projekcie jestem zaskoczona tym jaką metamorfozę przechodzą moje projekty! Są oczywiście zawsze o niebo lepsze niż ich pierwotne wizje! Cieszy mnie to bardzo!

Wybierz mądrze!

Wiesz, co jeszcze wyróżnia mnie od innych? Kompleksowe spojrzenie.

Z moich doświadczeń wynika, że nie często się to zdarza. Niektórzy robią świetne strony internetowe, ale nie zwracają uwagę na pozycjonowanie. Inni robią świetne projekty graficzne stron, ale pomijają aspekt funkcjonalności. Innym zależy na szybkim skończeniu projektu więc nie bębą chcieli poświęcać dużo czasu na rozmowę z Klientem.

Tak niestety to wygląda. Sama kiedyś borykałam się z tym problemem. Dlatego wiem, jak ważne jest znalezienie kogoś, kto kompleksowo patrzy na rozwijanie biznesu w sieci i wskaże Ci drogę do sukcesu!

A Ty? Wybrałeś już? Jesteś gotowy na sukces?