Tworzenie stron internetowych - Smartly Designed
15879
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15879,theme-bridge,bridge-core-3.1.2,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-30.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Tworzenie stron internetowych

Czy wiedziałeś, że Twoi klienci oceniają Twoją firmę
po wyglądzie, działaniu i zawartości Twojej strony internetowej?

Dlaczego tak się dzieje? Nasz mózg wielokrotnie podczas dnia spotyka się z pytaniami, na które nie zna odpowiedzi. W takim wypadku wyszukuje pytanie, na które zna odpowiedź. Czy ten dietetyk mnie odchudzi? Jak to stwierdzić? A czy sam jest chudy? Jeżeli tak, to pewnie zna skuteczną metodę! I nie powinieneś być zaskoczony, że w Internecie dzieje się dokładnie to samo!

  • Ta strona wygląda jak nie z tej epoki! Firma chyba też zatrzymała się w czasie!
  • Kiepsko działa ta strona! W rzeczywistości też tak kiepsko działają?
  • Nie mają własnej strony? Czy oni w ogóle istnieją?
  • Kiepska jest ta nawigacja, nic nie mogę znaleźć! Czy oni wiedzą co to skuteczna organizacja? Czy realizacja usługi/zamówienia też tak wygląda?
  • Ostatni wpis na blogu jest z 2012 roku. Czy ta firma jeszcze istnieje na rynku?

Tworzymy piękne i funkcjonalne strony internetowe,
które budują pozytywne doświadczenie Klienta!

NOWOCZESNY WYGLĄD

Wszystkie tworzone przez nas strony internetowe są nowoczesne nie tylko pod względem wyglądu ale również i sposobu działania oraz budowy. Dzięki temu Twoja firma będzie odbierana jako nowoczesna, idąca z duchem czasu.

RESPONSYWNOŚĆ

Ruch mobilny to obecnie ponad 50% wszystkich odsłon stron internetowych w Polsce! Tak, 50%! Dlatego mobilna wersja Twojej strony internetowej będzie tak dobra jak jej wersja na komputer!

NAWIGACJA I STRUKTURA

Czytelna i intuicyjna nawigacja oraz przejrzysta struktura strony pomoże Twoim klientom odnaleźć się na Twojej stronie co zminimalizuje współczynnik odrzuceń.

ODPOWIEDNIE TREŚCI

Zgodnie z zasadą ``to co niewypowiedziane nie istnieje`` pomagamy naszym Klientom zaprezentować się z jak najlepszej strony. Wspólnie znajdziemy to co wyróżnia Was od konkurencji.

CIEKAWY WYGLĄD

Twoja nowa strona będzie przyjemna w wyglądzie, ciekawa, zachęcająca oraz pełna zdjęć i grafik. Będzie miała to coś co sprawi, że Klienci polubią ją od pierwszego wejrzenia!

PROSTOTA

Przeładowane i krzykliwe strony internetowe to nie nasza bajka! Dużo więcej można zyskać prostotą i harmonią. Nikt nie lubi nachalnych i narzucających się sprzedawców.

Piękna strona to nie wszystko. Trzeba jeszcze sprawić,
aby Klient odnalazł Twoją stronę w morzu konkurencji…

ANALIZA SŁÓW KLUCZOWYCH

Jakie frazy wpisują Twoi potencjalni Klienci w poszukiwaniu Twoich usług czy produktów? Analiza słów kluczowych jest warunkiem do stworzenia skutecznej, przynoszącej zyski strony internetowej. Dobrze wybrane słowa kluczowe to kamień węgielny naszej pracy.

SEO - OPTYMALIZACJA STRONY

SEO (Search Engine Optimisation) to inaczej odpowiednie uwidocznienie wybranych słów kluczowych na naszej stronie internetowej. Odpowiednie nagłówki, natężenie słów kluczowych, podpisy pod rysunkami.

CONTENT MARKETING

Nic tak dobrze nie wspiera pozycjonowania jak marketing treści. Nieważne jak piękna i dobrze przygotowana byłaby Twoja strona, bez odpowiednich treści nie znajdzie się na szczycie wyników wyszukiwania!

Stworzyliśmy piękną stronę. Właśnie zwabiliśmy na nią potencjalnego Klienta.
Jak przekonać go do naszej oferty lub produktu?

SKUTECZNA OFERTA HANDLOWA

Chciałbyś mieć ofertę handlową, która sprzedaje? Wspólnie stworzymy skuteczną ofertę sprzedażową, która pozwoli Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Klient będzie tak zachwycony Twoją ofertą, że nie będzie mógł przejść obok niej obojętnie!

STAŃ SIĘ EKSPERTEM

Pomożemy Ci wykreować się w sieci jako ekspert swojej branży. Łączy się to zarówno z marketingiem treści jak i skuteczną ofertą handlową. To strategia długoterminowa. Tworzysz serwis z przydatnymi informacjami dla Twoich potencjalnych Klientów. Odwiedzający znajdują u Ciebie wartościowe treści, postrzegają Cię jako eksperta. Nawet jeżeli w tym momencie nie skorzystają z Twojej oferty to napewno Cię zapamięta na przyszłość lub poleci innym. W jego oczach staniesz się godnym polecenia ekspertem.

Chcesz mieć skuteczną stronę internetową?

Jak działamy?

1. NA CZYM STOIMY?

Spotykamy się razem i analizujemy Twój biznes pod kątem jego funkcjonowania i możliwości w sieci. Tłumaczymy Ci przy okazji na czym polega nasza praca i jak wygląda rozwój biznesu w sieci. Pytamy się jakie są Twoje oczekiwania i wymagania względem Twojej nowej strony Internetowej. Czy ma być tylko Twoją wizytówką, czy ma przynosić nowych Klientów i zwiększać sprzedaż?

2. ZARYS DZIAŁAŃ

Gdy już znamy Twoje oczekiwania możemy przygotować konkretną ofertę i wycenę. Na tym etapie mamy już dla Ciebie pierwszą makietę Twojej nowej strony internetowej. Zobaczysz jak będzie wyglądać i działać. Jeżeli jesteś zdecydowany to od razu możemy podpisać umowę.

3. PROJEKTUJEMY PODSTAWOWE TREŚCI

Na kolejne spotkanie będziemy musieli zarezerwować sobie trochę więcej czasu. Będziemy rozmawiać na temat Waszych Klientów, oferty i jakie korzyści przynosi Klientowi, sposobu funkcjonowania strony internetowej, czym się wyróżniacie na tle konkurencji. W ten sposób powstaną pierwsze treści na nową stronę internetową.

4. Tworzymy Program Rozwoju Twojego Biznesu

Znajdować się tam będą informacje o najbardziej interesujących nas słowach kluczowych, plan rozwoju strony (treści), nasze cele do zrealizowania, podział prac oraz ramy czasowe. Według tego planu będziemy działać dalej.

5. Tworzymy Twoją stronę internetową

W przeciągu paru tygodni (1-3 tygodnie) powstanie Twoja nowa strona internetowa. Będą to podstawowe strony (5-15 podstron) takie jak: strona główna, strony z ofertą, o nas, blog, kontakt. Całość responsywna i przygotowana zgodnie z SEO.

6. Działamy dalej według Programu Rozwoju Biznesu

W Programie Rozwoju Twojego Biznesu rozpisana będzie np. cała kampania mająca na celu wypromowanie Twojej strony na dane słowo kluczowe. Do tego celu będzie potrzebnych dużo treści i zdjęć lub grafik.

Czas rozwinąć Twój biznes w sieci!

Co nas wyróżnia?

Szerokie spojrzenie na rozwój Twojego biznesu w sieci

Stworzymy dla Ciebie nie tylko nową stronę internetową ale również dzięki zadbamy o jej skuteczność dzięki pozycjonowaniu (Wyszukiwanie słów kluczowych, SEO, content marketing) oraz wytyczenie kierunku rozwoju (Program Rozwoju Twojego Biznesu) i konsekwentne działania.

 

Autentyczne zaangażowanie w projekt

Nam naprawdę zależy na Twoim sukcesie! Rosnące słupki w statystykach są jak miód na nasze serce. Podczas trwania projektu mamy ciągłu kontakt telefoniczny, mailowy lub poprzez trello (narzędzie do zarządzania projektem). Twoja oferta się poszerzyła i potrzebujesz nowej podstrony? Masz nowy pomysł na kampanie marketingową i potrzebujesz naszej pomocy przy przedstawieniu jej na stronie? Potrzebne są jakieś zmiany na stronie? Nie ma problemu! Wszystkim się zajmiemy!

 

Kompleksowe działanie

Nie musisz już szukać gościa od strony internetowej, firmy od pozycjonowania i grafika, a potem jeszcze koordynować ich działania. My się wszystkim zajmiemy! Zero problemu, zero stresu!

Gotowy na nową stronę internetową?