Ciekawe CV - zacznijmy ode mnie - Smartly Designed
15823
page-template-default,page,page-id-15823,theme-bridge,bridge-core-3.1.2,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-30.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive

CIEKAWY
PROJEKT CV

O PROJEKCIE

I nadszedł ten dzień, w którym poproszono mnie o przesłanie swojego CV. Jakoś wcześniej zawsze obywało się bez (wystarczyło pokazanie swojego portfolio), więc byłam, krótko rzecz mówiąc, nieprzygotowana i zaskoczona. Ale sytuacja wymagała dopełnienia formalności. Więc przeszukałam szafki w poszukiwaniu wszystkich swoich świadectw i dyplomów i zasiadłam do tworzenia.

Chciałam, aby moje CV nie tylko wyróżniało się graficznie, ale również pokazywało moje umiejętności oraz sposób mojego myślenia i działania. Chciałam, aby moje CV pokazywało nie tylko suche dane (kiedy i gdzie pracowałam, listę obsługiwanych programów), ale opowiadało moją historię oraz odpowiadało na kluczowe z punktu widzenia nowego pracodawcy pytanie — a mianowicie w czym mogę pomóc.

 

ZAKRES PRACY

Moim zadaniem było:

  • stworzenie ciekawego graficznie CV, które w nieszablonowy sposób opowiadałoby o tym, w jaki sposób mogę pomóc przyszłemu pracodawcy.

 

REZULTAT

Nie tylko w tym jednym przypadku, ale potem jeszcze wiele razy moje CV przyczyniało się do zdobywania pracy lub zleceń 🙂 Polecam!