Prezentacja biznesowa dla Strefy spa - Smartly Designed
16811
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16811,theme-bridge,bridge-core-3.1.2,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode-title-hidden,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-30.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive

Prezentacje biznesowe  ·  11 listopada 2019

Profesjonalna prezentacja dla Strefa spa

Prezentację oferty Vita Spa projektowałam pod kątem wyświetlana jej na telewizorze w recepcji. Z założenia miała więc zawierać mało tekstu oraz dużo zdjęć. Postanowiliśmy stworzyć dla Vita Spa oddzielny motyw w stylu instagramowym, który miał emanować spokojem i błogością. Celem prezentacji było zainteresowanie masażami oraz ofertą Spa pacjentów odwiedzających Centrum Vita. Chcieliśmy, aby prezentacja nie była suchym przedstawieniem oferty, ale zachęcała do podjęcia działania – zadbania o siebie i umówienia się na masaż relaksujący.

[layerslider_vc id=”1″]

Współpraca przy tworzeniu Vita Spa

Pomysł stworzenia Strefy Spa pojawił się stosunkowo niedawno. Zespołowi Vita zależało na zwiększeniu zainteresowania masażami relaksacyjnymi. Wyodrębnienie Strefy Spa z oferty Centrum Vita to dobry pomysł zarówno pod kątem pozycjonowania (stworzyliśmy odrębną podstronę), jak i kierowania ciekawego przekazu do klientów Vity.

Powstała już dedykowana podstrona z pełną ofertą masaży relaksacyjnych z zupełnie nową, odróżniającą się od Centrum Vity stylizacją. Dedykowana podstrona z dużą ilością treści to kluczowa kwestia w pozycjonowaniu.

Teraz przyszedł czas na prezentację, która będzie wyświetlana na telewizorze w poczekalni. W planach mamy również przygotowanie folderu.

Chcesz mieć taką prezentację?

Stworzę dla Ciebie profesjonalną prezentację, z której będziesz dumny!