Profesjonalna prezentacja dla Pani Swojego Czasu - Smartly Designed
16962
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16962,theme-bridge,bridge-core-3.1.2,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-30.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive

Prezentacje biznesowe  ·  19 grudnia 2019

Prezentacja dla marek – Pani Swojego Czasu

Pani Swojego Czasu, czyli Ola Budzyńska otwiera na wiosnę Przestrzeń Pełną Czasu. Będzie to niezwykle inspirujące i motywujące miejsce, dla kobiet chcących rozwijać siebie i swoje biznesy. Znajdziecie tam kawiarnię, sklep z produktami PSC, bibliotekę z książkami o tematyce biznesowej, miejscem na warsztaty i szkolenia. Przestrzeń Pełna Czasu to również wiele nowych współprac dla PSC. Z tego względu gangPSC poprosił mnie o stworzenie nowej prezentacji dla marek.

Jak ocenia naszą współpracę Pani Swojego Czasu

„Viktoria jest niezwykle sprawną graficzką. W świetny sposób zaprezentowała dokładnie to, na czym nam zależało, podkreśliła wizualnie elementy, które powinny zwrócić uwagę, tworząc naprawdę przykuwającą wzrok prezentację marki PSC. Poza tym duży plus za szybką reakcję na uwagi i sprawne nanoszenie zmian. Polecamy!”

Ola (Pani Swojego Czasu) i #gangPSC

Jak wyglądała moja praca nad prezentacją?

Prezentacja miała na celu przedstawienie marki PSC i koncepcji Przestrzeni Pełnej Czasu oraz zachęcenie innych marek do współpracy. Miałam wykorzystać pionowy format prezentacji (dość nietypowo). Prezentacja miała być wysyłana do marek jako pdf, więc już na wstępie zrezygnowałam z animacji.

Zależało mi na tym, aby prezentacja była ciekawa, logicznie uporządkowana oraz wygodnie się ją czytało i przeglądało. No i oczywiście musiał być efekt wow.

Jak wyszło? Sami oceńcie! Zamieszam tutaj niektóre ze slajdów.

Jakie ciekawe efekty zastosowałam? Liczby i statystyki przedstawiłam za pomocą dużych, przyciągających uwagę różowych liczb i ikon. Ważne było, żeby były dobrze wyeksponowane i robiły wrażenie. Na niektórych slajdach pierwsze skrzypce grają zdjęcia, w które wkomponowany został tekst. Recenzje zostały przedstawione w formie listów, z najważniejszymi fragmentami mocno wyróżnionymi różowym kolorem.

Wszystkie slajdy tworzą spójną całość, zachowaną w stylistyce marki Pani Swojego Czasu. Mam nadzieję, że pomoże w pozyskiwaniu nowych współprac…

Więcej o Pani Swojego Czasu i jej Przestrzeni

Chcesz mieć taką prezentację?

Stworzę dla Ciebie profesjonalną prezentację, z której będziesz dumny!