Seria plakatów dla Centrum Vita - Smartly Designed
15799
page-template-default,page,page-id-15799,theme-bridge,bridge-core-1.0.7,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

SERIA PLAKATÓW
DLA CENTRUM VITA

O PROJEKCIE

Nasza współpraca z Centrum Vita obejmowała nie tylko stworzenie i rozwijanie nowej strony internetowej ale również wsparcie graficzne. W jego zakres wchodziło między innymi tworzenie plakatów wspierających akcje marketingowe.

Plakaty miały być spójne z nowym brandingiem, proste, a jednocześnie miały interesować i przykuwać uwagę. Postawiliśmy na ciekawe zdjęcia i mocne kolory.

Dział marketingowy Centrum Vita działa bardzo prężnie i aktywnie, więc ciężko byłoby nam zliczyć wszystkie plakaty… ale na potrzeby tego wpisu wybraliśmy najciekawsze z nich.

 

ZAKRES PRACY

Do naszych zadań należało:

  • projektowanie materiałów graficznych wspierających akcje marketingowe – plakatów – przeznaczonych do druku, na stronę internetową oraz na fanpage.
[instagram-feed num=7 cols=7 showfollow=false]