Strona internetowa Centrum Vita - Smartly Designed
15780
page-template-default,page,page-id-15780,theme-bridge,bridge-core-3.1.2,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-30.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive

STRONA INTERNETOWA
DLA CENTRUM VITA

O PROJEKCIE

Z Centrum Vita podjęliśmy szerszą współpracę mającą na celu poprawę pozycjonowania strony internetowej, odświerzenia materiałów reklamowych oraz wsparciu graficznym kampanii reklamowych.

Zaczęliśmy od zaprojektowania nowej strony internetowej. Seria spotkań i rozmów zaowocowały zupełnie nową koncepcją wyglądu, nawigacji i zawartości strony. Strona wymagała przede wszystkim uporządkowania (zupełnie nowa struktura, jasna i uproszczona nawigacja) oraz lepszego ukazania jak działa cała placówka (możliwość zaprezentowania wszystkich pracowników, nowe opisy usług – przed wizytą Pacjenci mogą dokładnie dowiedzieć się jak działają nasi specjaliści, jak wygląda wizyta oraz czego mogą się spodziewać).

Naszą pracą było nie tylko stworzenie ładnie wyglądającej strony internetowej, ale również zadbanie o to aby spełniała swoją główną rolę – zdobywała nowych Klientów. Dlatego zaproponowaliśmy Klientowi zupełnie nową koncepcję strony oraz skupienie się na content marketingu.

Kolejnym krokiem było odświeżenie materiałów reklamowych firmy. Stworzyliśmy serię nowych wizytówek, papier firmowy, cennik, foldery, ulotki, plakaty oraz wiele innych…

Z perspektywy czasu śmiało możemy powiedzieć że był to dobry wybór! Centrum Vita zmieniło i ujednoliciło swój wizerunek, a strona pojawia się w czołówce wyników wyszukiwania na najważniejsze swoje słowa kluczowe!

 

ZAKRES PRACY

Do naszych zadań należało:

  • identyfikacja najważniejszych słów kluczowych,
  • zaprojektowanie nowej strony internetowej,
  • pomoc przy planowaniu tekstów (content marketing) oraz ich optymalizacja pod kątem SEO,
  • prowadzenie strony (rozbudowywanie strony zgodnie z nowymi pomysłami),
  • dbanie o dobre pozycjonowanie strony,
  • projektowanie materiałów graficznych (plakaty, ulotki, wizytówki, oferty, banery, koszulki, roll-upy, standy, grafiki do internetu… i wszystko inne co zostało wymyślone :).