Strona internetowa dla Smile-Swim - Smartly Designed
15710
page-template-default,page,page-id-15710,theme-bridge,bridge-core-3.1.2,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-30.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive

STRONA INTERNETOWA
DLA SMILE-SWIM

O PROJEKCIE

Smile-Swim to jeden z najdłużej współpracujących z nami Klientów. Zaczęliśmy od stworzenia strony internetowej, na nowo zaprojektowaliśmy wszystkie materiały informacyjne i reklamowe a skończyliśmy na prowadzeniu strony internetowej… która z powodzeniem trwa do dzisiaj.

Założeniem było stworzenie strony internetowej, która będzie „żyła” oraz wypromowanie jej poprzez content marketing. Jak widać, obydwie rzeczy nam się udały! Smile-Swim pojawia się na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania na swoje najważniejsze słowa kluczowe, które ciągle rozszerza.

 

ZAKRES PRACY

Do naszych zadań należało:

  • identyfikacja najważniejszych słów kluczowych,
  • stworzenie strony zgodnie z wymaganiami SEO,
  • pomoc w wyborze firmy pozycjonującej,
  • pomoc przy planowaniu tekstów (content marketing) oraz ich optymalizacja pod kątem SEO,
  • prowadzenie strony (rozbudowywanie strony zgodnie z nowymi pomysłami, tworzenie nowych wpisów),
  • dbanie o dobre pozycjonowanie strony,
  • pomoc w przygotowaniu nowych ofert obozów sportowych,
  • projektowanie materiałów graficznych (plakaty, ulotki, wizytówki, oferty, banery, koszulki, dyplomy, roll-upy, standy, dyplomy, grafiki do internetu… i wszystko inne co zostało wymyślone :).

 

OPINIA KLIENTA

„Super kontakt. Wiktoria to jedyna osoba, która potrafi zrealizować wszystkie moje szalone wizje 😉 Jak mam jakiś mały dramacik i potrzebuje pomocy na cito, to też nie robi problemów i pomaga, aby jak najszybciej rozwiązać problem. Kompleksowo potrafi zająć się każdym klientem. Po początkowych ustaleniach „na żywo”. Później współpraca przebiega bardzo fajnie za pomocą telefonu i internetu. Wiktoria nie tylko tworzy, ale też podpowiada różne fajne pomysły, dzięki czemu współpraca super się zazębia. Efekty są bardzo dobre. Klienci chwalą stronę internetową, która wyróżnia się na tle innych i nasza wspólna współpraca przynosi wymierne korzyści.”Daniel Marciniak Właściciel Smile-Swim