Strona internetowa dla warszawskiego kantoru - Smartly Designed
15757
page-template-default,page,page-id-15757,theme-bridge,bridge-core-3.1.2,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-30.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive

STRONA INTERNETOWA DLA KANTORU AKCENT

O PROJEKCIE

Klient zgłosił się do nas z pilną potrzebą stworzenia strony internetowej swojego kantoru. Kantor nie miał wcześniej strony ani logo. Dodatkowym aspektem było jak najszybsze oraz bez kosztowe wypozycjonowanie strony w wyszukiwarce Google.

W ciągu tygodnia stworzyliśmy proste i eleganckie logo oraz przejrzystą, a jednocześnie przyjemną dla oka stronę internetową.

Strona została zoptymalizowana pod kątem najkorzystniejszych dla Klienta słów kluczowych. Dla lepszego wyszukiwania kantoru dodatkowo założyliśmy i skonfigurowaliśmy wizytówkę Google.

 

ZAKRES PRACY

Do naszych zadań należało:

  • zaprojektowanie logo,
  • identyfikacja najważniejszych słów kluczowych,
  • stworzenie responsywnej strony internetowej zgodnie z wymaganiami SEO,
  • stworzenie i konfiguracja Wizytówki Google.

 

OPINIA KLIENTA

„Nasza Firma jest w pełni zadowolona z usług świadczonych przez firmę Smartly Designed. Stworzona strona internetowa dostosowana jest do wszystkich urządzeń i działa płynnie. Wszelkie zmiany są szybko wprowadzane a problemy szybko usuwane. Usługi poligraficzne zostały wykonane estetycznie, profesjonalnie, nowocześnie. Strona jest przejrzysta dla klientów. Współpraca z Wiktorią była przyjemnością, młody pełen pomysłów umysł spodobał nam się od razu. Gorąco polecam i dziękuję za miłą współpracę i szybką realizację!” Właścicielka kantoru Akcent – Renata Stasiak