Projekt e-booka dla Mydlamo - Smartly Designed
17435
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17435,theme-bridge,bridge-core-3.1.2,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-30.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive

E-book  ·  5 czerwca 2020

Projekt graficzny i skład e-booka
dla Mydlamo

Kolejny e-book – kolejna wspaniała współpraca. Tym razem Kasia z Mydlamo poprosiła mnie o zaprojektowanie swojego e-booka o samodzielnym przygotowywaniu naturalnych kosmetyków.

Kasia należy do osób, które wybrały formę współpracy: Zdaję się w pełni na wizję graficzną i doświadczenie mojej graficzki”.
Od początku zaznaczała, że nie zna się na kolorach, czcionkach i estetyce i najlepiej gdybym przedstawiła swoją propozycję, a ona by tylko powiedziała tak lub nie 🙂 I tak właśnie było.

Jeżeli Ty też nie masz pomysłu na swojego e-booka i chciałabyś żeby ktoś zaprojektował go od A do Z, to trafiłaś w dobre miejsce! Projektowanie e-booków to jest coś do czego czuję, że zostałam stworzona. Nie wiem czy to specyfika produktu, klientów, czy może moje zamiłowanie do pracy nad e-bookami? Wiem jedno – praca nad nimi jest dla mnie nie tylko łatwa i przyjemna, ale okazuje się, że zgłaszacie do nich najmniej poprawek. To znaczy, że przy e-bookach najlepiej udaje nam się połączyć waszą wizję z moim talentem.

Nie mogło być inaczej również w przypadku e-booka dla Mydlamo. Pierwszy próbny projekt został od razu zaakceptowany. Próbny rozdział również. Do całości najwięcej uwag ma przeważnie korektorka 🙂 W tym przypadku też tak było.

Współpracę z Kasią wspominam jako bardzo udaną. A co na to Kasia?

E-book jest naprawdę bardzo ładny, dobrze się go czyta (już pojawiły się pierwsze opinie). I chciałabym Wam serdecznie polecić współpracę z Viktorią. Bo ja oddawałam mój tekst zupełnie goły, taki biało-czarny w wordzie i poprosiłam tylko, żeby było coś z kolorem żółtym i zielonym. Resztę wymyśliła Viktoria, zrobiła wszystko pięknie. Ja jestem bardzo zadowolona i wdzięczna, że ona odwaliła taki kawał dobrej roboty.

Kasia Kapka – twórca bloga i sklepu Mydlamo

Chcesz, żeby Twój e-book też tak wyglądał?

Stworzę profesjonalną oprawę graficzną dla Twojego e-booka!

Bezpłatny wstępny projekt

Przed podjęciem decyzji o współpracy przygotuję dla Ciebie próbne strony. Zobaczysz jak może wyglądać Twój e-book. Dzięki temu nie musisz brać kota w worku. Napisz do mnie!

Bezpłatny wstępny projekt

Przed podjęciem decyzji o współpracy przygotuję dla Ciebie próbne strony. Zobaczysz jak może wyglądać Twój e-book. Dzięki temu nie musisz brać kota w worku. Napisz do mnie!