Projekt graficzny i skład e-booka dla Socjomaniaczka - Smartly Designed
17389
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17389,theme-bridge,bridge-core-3.1.2,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode-title-hidden,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-30.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive

E-booki  ·  29 kwietnia 2020

Projekt graficzny i skład e-booka
dla Socjomaniaczki

Takie projekty to ja lubię! Totalnie mój styl! Uwielbiam takie kobiece i mocno instagramowe stylizacje. Praca nad tym e-bookiem to była czysta przyjemność!

Socjomaniaczka niedawno dołączyła do #ganguPSC. Prowadzi dla Pani Swojego Czasu oficjalne konto na Instagramie oraz dzieli się swoją ekspercką wiedzą (na temat Instagrama oczywiście) w Klubie Pań Swojego Czasu. Zaczęła od napisania e-booka o prowadzeniu konta na Instagramie.

I tu wkraczam ja! Specjalistka od projektowania e-booków! Założenia? Styl rose gold… kobiecy, delikatny, subtelny. Pasujący oczywiście do stylu strony i Instagrama Martyny.

Po przygotowaniu dwóch propozycji od razu wiedziałyśmy, która wersja idzie do dalszego składu – różowa ze złotymi drobinkami. Całość wyszła przepięknie! A na deser wjechała okładka… No po prostu cudo!

E-book dostępny jest w ramach klubu PSC, jak również można go kupić w sklepie u Socjomaniaczki. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwijać swoje konta. Lista pytań do samodzielnego audytu swojego konta to złoto!

E-book został złożony w programie Adobe InDesign.

Chcesz, żeby Twój e-book też tak wyglądał?

Stworzę profesjonalną oprawę graficzną dla Twojego e-booka!