Projekt i skład e-booka - Gramatyka Niemiecka - Smartly Designed
18100
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18100,theme-bridge,bridge-core-3.1.2,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-30.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive

E-booki  ·  5 listopada 2020

Projekt e-booka – Gramatyka niemiecka

Ania przyszła do mnie z gotowymi grafikami i założeniem stworzenia na ich bazie e-booka innego niż wszystkie dostępne na rynku. Jej misją było odczarowanie nauki języka niemieckiego.

Miało być na maksa obrazowo, z uwidocznieniem przykładów, pięknie, przyjemnie i czytelnie…

Trochę ciepłych kolorów, naklejane karteczki, ciekawy, wyróżniający się font i wyszedł nam fajny e-book, zbierający podobno dużo poklasku wśród klientów Ani.

W projekcie dużo się dzieje, ale dzięki temu, że wszystko jest uporządkowane i przemyślane, fajnie się na niego nie tylko patrzy, ale również z niego uczy.

E-booki edukacyjne są zdecydowanie moimi ulubionymi projektami. Uwielbiam tłumaczyć, upraszczać, porządkować, przedstawiać graficznie, nadawać czytelną strukturę.

To daje mi ogromną satysfakcję…

A co o e-booku mówi Autorka?

„Komu nie pokażę tego e-booka, jest zachwycony. Jest to w dużej mierze zasługa przepięknej, ale też bardzo przemyślanej i wspomagającej naukę oprawy graficznej. Viktoria to bardzo sprawna graficzka, która potrafi słuchać życzeń klienta, ale jednocześnie ma swoje wyobrażenie na to, jak je zrealizować, by powaliły na kolana”.

Anna Zwolińska-Simon – www.nauka-niemieckiego.net

Chcesz, żeby Twój e-book też tak wyglądał?

Stworzę profesjonalną oprawę graficzną dla Twojego e-booka!

Bezpłatny wstępny projekt

Przed podjęciem decyzji o współpracy przygotuję dla Ciebie próbne strony. Zobaczysz jak może wyglądać Twój e-book. Dzięki temu nie musisz brać kota w worku. Napisz do mnie!

Bezpłatny wstępny projekt

Przed podjęciem decyzji o współpracy przygotuję dla Ciebie próbne strony. Zobaczysz jak może wyglądać Twój e-book. Dzięki temu nie musisz brać kota w worku. Napisz do mnie!